Skip to content

“Facebook’o“ profilio nuotrauka

rugpjūčio 3, 2009

Apie tai, kad “Facebook“ platforma tampa vis galingesniu rinkodaros įrankiu, rašė daugelis. Vis rečiau verslo atstovai abejoja apie šio socialinio portalo įtaką puoselėjant ryšius su esamais ar potencialiais klientais. Ir vis dažniau Lietuvos prekiniai ženklai atsiranda mūsų – paprastų “Facebook’o“ vartotojų mėgstamiausių puslapių sąrašuose. Kadangi šias tiesas žinome jau beveik kiekvienas iš mūsų, šį kartą apie žemiškesnius dalykus:)

Atvertę bet kurį “facebook’e“ esantį puslapį neabejotinai atkreipiame dėmesį į kairėje pusėje esančia nuotrauką, kuri reprezentuoja kūrėjų idėjas bei yra vienas iš identiteto kūrimo elementų.

Prieš apsisprendžiant, ką mes rodysime būsimiems puslapio gerbėjams, reikėtų trumpam stabtelti ir žvilgtelti į vieną neišnaudotą galimybę. Tai – paveikslėlio dydis. Dažniausiai mes net nesusimastydami įkeliame standartinių išmatavimų .jpeg failus. Tačiau iš tiesų erdvės kūrybai turime gerokai daugiau. “Facebook’as“ mums suteikia net 200×600 pikslelių savo fantazijoms įgyvendinti. Kodėl verta išnaudoti šią galimybę? Visų pirma Jūs turite daugiau erdvės įvaizdinei ir funkcinei reklamai. Pvz.: parinkdami facebooko puslapio ApieVestuves.lt paveikslėlį, viršutinę jo dalį skyrėme mūsų tapatybę atitinkančiai nuotraukai, apatinę dalį palikome internetinio puslapio adresui reklamuoti.

ApieVestuves.lt

ApieVestuves.lt

Kitos galimybės

Tačiau tai dar ne viskas – su didesniu profilio paveikslėsiu mes pasieksime geresnių rezultatų reklamuojant savo puslapį. Tiesiog tapsime didesni ir labiau pastebimi. Tapsime kitokie nei daugelis puslapių, kuomet: pateiksime informaciją ant vartotojų sienos, pasirodysime tarp “Facebook“ paieškos variklio rezultatų arba siūlymų draugams prisijungti prie Jūsų sukurto puslapio rezultatų. Apibendrinant galima teigti, kad čia galioje elementarūs gamtos dėsnis – didesnis tampa labiau pastebimas ir turi daugiau galimybių pritraukti į savo pusę daugiau gerbėjų:)

ApieVestuves.lt

ApieVestuves.lt

Laisvalaikiui

Na ir pabaigai viena iš daugelio idėjų, kaip, pasitelkus fantaziją galima originaliai prisistatyti “Facebooko“ puslapiuose. Kaip sakoma – “think out of the box“. Kaip pasigaminti tokį paveikslėlį, galite pasiskaityti čia
Reklama
No comments yet

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: